Xheraldina Berisha - Bone

Xheraldina Berisha - Bone (2016)

Şarkı Sözleri (Lyrics)

Dhe nese shkoj nuk harroj mund ta vrisje ti
Dhe 1 jet se me doje vertet tiii
Nese shkoj nuk harroj ,
Nuk mundem ta kthej
Ate qe un ndjej per ty
Me mir themi LAMTUMIR

shpesh her thom se jeta eshte rruga qe duhet me e ndjek
per vajzen e jetes tone ja vlen edhe me vdek
mos kujto se kom humb edhe ndet isha hedh dallge isha bo vetem ty me t'gjet
un do vdes per ata qe m'dun, do jetoj per ata qe mkan inat
se bota eshte shum ndryshe pa ty nuk mundem me u pershtat

Daha Fazla Göster
70 kez izlendi
Sitene ekle
Yorumlar
Gönder
500 karakter kaldı
Zapkolik.com'a Giriş Yapın
Zapkolik’e üye ol

Cinsiyet

Doğum Tarihi

Facebook ile Giriş Yap

Zapkolik.com’da yaptığınız aktiviteler, sizin kontrolünüz dışında sosyal ağlarda paylaşılmamaktadır.

Zapkolik üyesiyseniz Tıklayın!
Zapkolik.com'a Giriş Yapın
Facebook ile Giriş Yap
Zapkolik Hesabı ile Giriş Yap


Zapkolik Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!