Yaşadığınız İçin Şanslı Hissettiren Videolar

Bazı videoları izlerken gözlerinizin ve dudaklarınızın yanında kalbiniz de gülümser. Eğlenceli, içinde bol duygu barındıran, sürprizlere açık ve daha nice güzel hislerle hazırlanan videolar insana yaşadığı için enerji veren, mutluluk sağlayan videolardır. İzledikten sonra büyük bir sevinç ve yaşam enerjisiyle dolacağınız birkaç videoyu toparladık. İnternet en az evren kadar sonsuz olduğu için karşınıza oldukça talihsiz şeyler çıkabiliyor. En iyisi bu videoları saklamak ve beklenmeyen durumlarda camı kırmak!

Evlenmek İsteyen Minik Kız

Defalarca izleseniz de sıkılmayacağınız video. Minik kız, evlenmek istiyor, bunu duyan delikanlı çocuk da sinirinden ağlıyor. Bir yandan da annesine sitem ediyor.

Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz

Jay Leno'nun yolundan giden Jimmy Kimmel, zeka ürünü projeleriyle tüm dünyaya kendini iyi hissettiriyor. Çocuklar dünyayı güzelleştirme konusunda bitmek tükenmek bilmeyen kaynaklardır. Çocukları üzmek ise ancak yetişkinlerin yapabileceği bir şey. Yine de bu videoyu izledikten sonra kendinizi çok iyi hissedeceksiniz ve gününüzü parıldatacak.

Ben Sadece Benzin Alıyordum

Jay Leno işini o kadar iyi yapıyor ki karşımıza çıkardığı hiçbir iş veya hiçbir espri eskimeyecek kalitede. Eski zamanlardan oldukça çılgın bir sürpriz hazırlayan Jay Leno, bir benzin istasyonuna canlı olarak bağlanıyor. Karşısına çıkan çift o kadar sempatik ki Jay Leno mu şanslı yoksa biz mi karar vermek zor. İzledikten sonra bu sevimli çift ile arkadaş olmak isteyecek ve büyük bir mutluluk duyacaksınız.

Yılbaşı Mucizesi

Sıradan bir gün gibi görünse de aslında yeni yıla çok yakın bir zamanda WestJet adlı Kanadalı havayolu, yolcularına inanılmaz bir sürpriz yaptı. Videoda izleyebileceğiniz bu kalbinizi güldürecek olay Türkiye'de olsa neler yaşanırdı, bunu sizin hayal gücünüze bırakıyoruz. (İyi ki olmuyor!)

Abilik Fedakarlık Gerektirir

İnsanı hayata bağlayan en önemli sevgi, kardeş sevgisidir. Hem maddi hem manevi birçok değeri paylaşacağınız kardeşiniz gün gelir sizin için köprü ve yol bile olur. İşte bu sevginin asla kırılmayacağının kanıtı video. Oldukça eski olan bu video hiçbir zaman eskimedi ve her izlendiğinde sizi daha farklı umutlandıracak.

Dünyanın En Genç Maestrosu!

Mutsuz birine bu videoyu izletin ve ne hale geleceğini gözlemleyin. Dünyaya daha farklı bir açıdan bakacağına, çocuklara olan sevgisinin artacağına ve klasik müzikle ilgilenmeye başlayacağına eminiz. Küçük kızın mimikleri ve hareketlerinin müziğe uyumuyla anlıyoruz ki inanılmaz bir müzik kulağına sahip. Durumu fark eden ailesi hemen bir enstrüman öğrenmesi konusunda harekete geçmiştir!