Saç ve Makyaj ile Çok Uğraşılmaması Gerektiğinin Kanıtları

Yan yana, karşılıklı, ayakta, otururken gördüğünüz her iki kadın arasında şu diyalog geçmiştir; "Ya keşke saçlarım seninkiler gibi olsa!" der biri, diğeri de durur mu yapıştırır cevabı; "Yaaa esas seninkiler çok güzel saçmalama, benimkiler böyle böyle kabarıyor." Unutmayın, kadınların en iyi terapileri saçlarıdır. Saçlarını ve makyajlarını değiştiren kadınlarla, imparatorların özgüvenleri eşit seviyede olabilir. Ama bir de saçlarından bir türlü memnun olmayanlar var. Onlar saçı kurcalar da kurcalar. Yanına makyaj malzemelerini de eklerler ve oldukları insandan bambaşka bir şeye dönüşürler. Sonuç; saçsızlık! Unutmayın, kimse kaldıramayacağı yüklerle karşılaşmıyor. Ama saçlar, kaldıramayacakları güçteki saç düzleştiricilerle karşılaşıyorlar! Olduğundan bambaşka bir halde görünmek isteyen her kadının elinde bir saç düzleştiricisi ve makyaj fırçası vardır. Biz uyarımızı videolarla yapıyoruz. Dikkat etmek size kalmış!

Maşa Yaparken Bir Tutam Saçını Yakan Kız

Bu arkadaşımız, maşayı almış eline ve demiş ki 'Ben iyisi mi bir reklam çekeyim.' Bu sorumluluğun kendisine nereden geldiği belirsiz. Bir insana böyle bir sorumluluk neden gelir o daha da karanlık. Ama bu arkadaşımızın başına gelen gülünecek bir olay değil gibi dursa da biz yine de gülelim.

Saçına Şekil Veremeyen Kadın

Bazı saçlar vardır ki tost makinesinde üç gün bekletseniz de şekle girmezler. Aslında kendi hallerinde güzeldir ama saç sahibi bir türlü beğenmez. Sonucunda ayna karşısında geçirilen 42 saat ve hiçbir şeye benzemeyen saçlar çıkar. Aşağıdaki videoda sekiz dakikaya sığdırılmış saatler var. Sonuç çok büyük bir hüsran…

Saçını Yakan Kız Ellen Show'da

Buradaki genç kızımızın hikayesini ise Ellen Show'da anlattığı gün öğrendik. Kendisine verilen hediyelerle Türkiye'de üç tane kuaför açabilirsiniz.

Saç Yaparken Dans Etmenin Zararları

Eli maşalılardan biz korkuyoruz ve korkmakta haklıyız. Çünkü bu beceri isteyen bir iş. Bu videolar da genel olarak talihsiz bir serüven gibi, güzel başlayıp kötü biten hikayeler gibi… Hevesli ve neşeli şekilde çıktıkları yola, hüzünlü, acılı ve sinir krizli veda eden gençlerin umarız içlerindeki heyecan hiç bitmez.

Bir Saç Yakma Vakası Daha

Yardımlaşma amaçlı 'Saç nasıl kıvırcık hale gelir' videosu çekip de başarılı olanların sayısı, kendilerini yakanlardan daha az. Önce öğrenmek gerekiyor kullanmayı, sonra öğretirsiniz zaten. Bir de 'Saç zaten kıvırcık, daha ne uğraşırsın ablacım' diye sormak geliyor insanın içinden.

Yanık Saçın Maşaya Yapışması

Saçınızın, yerde ayağınıza yapışan sakız gibi görünmemesi için maşalarla ilişkinizi gerçekten iyi ayarlamanız gerekiyor. Isının saçlarınıza yapabileceği etkilerin sadece ufak bir detayını aşağıdaki videoda görebilirsiniz. Doğru kullanıldığında kraliçe, yanlış kullanıldığında da kelsiniz. Bu kadar basit.

Saç Kurutma Makinesinin İçine Pudra Dökmek

Duştan çıkar çıkmaz saç kurutma makinesine sarılan bu arkadaşımızı çok kötü bir sürpriz bekliyor. Böyle şakalar Türkiye'de ilişki bitirir aklınızda olsun.

Saçını Arkadaşına Kestiren Kızın Dramı

Hepinizin içinden geçiyor biliyoruz. İçinizden bir his 'Kalk saçlarını kestir' diyor. Sonra güvendiğiniz bir arkadaşınız 'Gel ben keserim' diyor ve ortaya çıkan sonuçlar kimseyi mutlu etmiyor. İşte ders niteliğinde bir 'saç kesme videosu.'

Saçını Yakan Kızı Taklit Eden Kız

Taklitler ve eğlenceler hiç bitmedi saçlarını maşa ile yakan kızın ardından. İşte o başarılı taklitlerden biri. Allah kimseyi insanların diline düşürmesin.

Nasıl Makyaj Yapılmaz İsimli Video

Ve Makyaj! Genç kızlara ders olması için çekilen bu video, gerçekten doğru noktalara parmak basıyor ve oldukça eğitici! Video boyunca sonunda ortaya çıkacak manzaraya hazırlanıyorsunuz. Şu makyajı abartmasak?