Mutlaka takip etmeniz gereken 10 yabancı dizi

Sosyal medyadaki muhabbetlerinden geri kalmamanız için mutlaka takip etmeniz gereken 10 yabancı dizi hakkında birkaç küçük bilgi derledik. Sadece sosyal medya muhabbetleri için de değil, boş vakitlerinizi değerlendirmek için de izlemeniz tavsiye edilir.

Supernatural - En Komik Sahneler (Türkçe Altyazılı)

2005'te yayınlanmaya başlayan ve günümüzde hala devam eden Supernatural, takip edilmesi gereken dizilerden bir tanesi. Dizi, korku, gerilim ve mizah üzerine kurulmuştur.

The Vampire Diaries Tanıtım Fragmanı

The Vampire Diaries, (Vampir Günlükleri) dizisi ilk kez 2009 yılında gösterime girmiştir. Hala devam eden dizi birçok dalda ödüle layık görülmüştür.

Sherlock Tanıtım Fragmanı

Sherlock dizisi ilk olarak 2010 yılında yayınlanmaya başlamıştır ve hala devam etmektedir. Dizinin türü aksiyon, macera ve polisiyedir. Dizi dedektiflik yapan Sherlock Holmes'in hikayeleri üzerinden yürümektedir.

Teen Wolf 1. Sezon Tanıtım

2011 yılında yayınlanmaya başlayan dizi günümüzde de devam etmekte. Dizide bir kurt adam tarafından ısırılan lise öğrencisi gencin yaşadığı fantastik ve doğaüstü olaylar konu ediliyor.

The Following Tanıtım

2013 yılında başlayan dizi şuana kadar 2 sezon yayınlanmıştır. Dizi, cezaevinden kaçan bir seri katili ve onu yakalamak isteyen bir polis üzerinde geçen hikayeyi anlatır. Ana karakterlerden biri iyi biri kötü olmasına rağmen bu karakterler birbirine çok benzer.

Game of Thrones - Ejderha Sahnesi (Dracarys)

İlk olarak 2011'de yayınlanan Game of Thrones dizisi geniş oyuncu kadrosuyla, seyirciye sürekli ters köşe yapan senaryosuyla dünyanın en çok takip edilen dizisidir. Çok büyük bütçeli bir dizidir. Aynı anda birçok farklı ülkede çekimleri yapılmaktadır.

True Blood Tanıtım Fragmanı

True Blood, 7 Eylül 2008 tarihinde yayınlanmaya başlanan, fantastik dram türündeki ABD yapımı bir dizidir. Günümüzde hala devam etmektedir.

Doctor Who Tanıtım Fragmanı

İngiliz bilim kurgu dizisidir. 1963'ten günümüze farklı karakterlerle sürekli yayın halinde olmuştur.

Da Vinci's Demons Tanıtım

2013 yılında yayınlanmaya başlayan dizidir. Türkçe çevirisi Da Vinci'nin Şeytanları'dır. Leonardo da Vinci'nin kurgusal gençliği hakkında bir drama dizisidir.