Kısa Süreceği En Başından Belli Hırsız Polis Takipleri

Film ve dizilerden gördüğümüz gibi, kimi karakterler doğuştan suçlu oluyorlar. Yaptıkları işlerde aşırı titiz ve dikkatli davranan hırsızlar oldukça revaçta. Mesela Ocean's Eleven filmindeki organizasyon, zeka, ekip çalışması ve planlar gerçek hayatta karşımıza çıkmıyor. Çünkü haber olmuyorlar ve onlarla kimse baş edemiyor. Fakat her şeye kendini fazla kaptıran, fazla dizi-film izleyen hırsızlar var. İşte onlar bu yazının başlığının sebebi. Polisten kaçtığına bin pişman hırsız hikayeleri...

Araba Hırsızının Ayaklarını Yerden Kesen Tekme

Bu videoda polis yok. Bir hırsız ve bir arabanın sahibi var. Araba sahibinin vücut ölçülerinden
üşengeç bir insan olduğunu anlayabiliyoruz ve gördüğü anda "En az hareketle bu hırsızdan
nasıl kurtulurum?" diye kendine sorduktan sonra, hamlesini yapıyor.

Soyduğu Markete 15 Dakika Sonra Müşteri Olarak Gitti

Gerçekten ilginç bir hikaye. Marketten içecek çalan bir hırsız, birkaç saat sonra tekrar aynı
kıyafetlerle hırsızlık yapmak için markete dönüyor. Bu videoda kovalamaca bile yok. Geri
döndüğü için hemen yakalanıyor doğal olarak. Hep çok film izlemekten...

Zamanlaması Kötü Olan Hırsız

Hayatın her noktasında zamanlama büyük önem taşır. Hem iş hayatınızda, hem arkadaşlık ilişkilerinizde hem de özel yaşamınızda aslında en büyük önem taşıyan şey zamanlamadır. Ama dikkat etmek gereken bir şey var. Sadece zamanı geldi diye işe kalkışmak olmaz. Sizin için doğru zaman bir başkası için yanlış veya daha doğru zaman olabilir. Tıpkı videodaki polis gibi. Eve gidince morali bozulmuştur bizce. Karısına 'Hırsız yakaladım ama hiç çabalamadım, çok saçmaydı' diye dert yanacak. İşe yaramadığını düşünecek.

Polisleri Uğraştırmadan Yakalanan Hırsız

Kahramanımız o kadar başarısız ki, polisler harekete geçmiyor bile. Hırsızın eninde sonunda gelip, kucaklarına düşeceğinden eminler. 'Kucaklarına düşmek' derken gerçek anlamda kucaklarına düşmekten bahsediyoruz.

Yakalanmamak İçin Direnen Hırsız

Bilgisayar oyunlarını aratmayan bir kovalamaca var sırada. Hatta ilk izlediğiniz zaman GTA oynadığınızı düşünebilirsiniz. İstikrarlı hırsız ve görevine bağlı polislerin, aksiyon dolu, kazalarla bezenmiş kovalamacısını bu videoda görebilirsiniz.

Salak Hırsızlar

Kafaları mı çalışmıyor yoksa gerçekten kötü şans mı söz konusu bilemeyiz ama gerçekten çok ilginç bir video. Bir taşla iki kuş değil, iki taşla iki kuş vuruyor hırsız. Ama kuşlar önce kendi oluyor sonra arkadaşı. Geçmiş olsun.

Girdiği Dükkanda Polis Olan Şanssız Hırsızlar

Bir hırsızın başına gelebilecek en kötü şey, hırsızlık yapmak için girdiği yerde polisin bulunmasıdır. Yapabilecekleri tek şey hemen teslim olmak çünkü diğer her hamle gittikçe daha çok rezil olmalarına neden olur. Buradaki hırsız biraz daha şanssız çünkü diğer arkadaşları kaçmayı başarıyor...

Metrodaki Hırsızı Tekme Tokat Döven Adam

Metrolar durağan ve sakin ulaşım araçlarından biri. Bu dinginlik içinde yolculuk eden kişinin algıları açılıyor ve refleksleri güç kazanıyor. İşte bu durumda karşısına çıkan hırsızı pişman eden bir yolcu. Kendisini hem cesareti hem de başarısı nedeniyle kutluyoruz.

Hırsız Linç Ediliyordu

Bir mağazada aynı anda on beş tane kavgaya ve kahramanlığa hazır adamı bulmak çok zor. Bir de o dükkanı bulup, hırsızlığa kalkışmak büyük cesaret. Ama adam nereden bilsin linç edileceğini. Duyan koşuyor, gören koşuyor...

Hırsız Polis Arabasına Dolandı

Bu arkadaşımıza güler misiniz ağlar mısınız bilmiyoruz fakat durum talihsiz. Yine fazla oyun
oynamaktan, film izlemekten oluyor ki hırsız kendini Max Payne sanıyor. Ama durum o kadar da
kolay değil. Neden bu kadar yüksek bu kaporta?