Futbolun En Fantastik Hali

Futbol herkes için büyük bir keyif ama bazen öyle hale geliyor ki futbol mu yoksa fantastik komedi mi izliyorsunuz anlaşılmıyor. İşte bazı örnekleri...

Sabri'nin Hayal Dünyası

Futbolun komediyle birleştiği yerde ortaya Sabri Sarıoğlu çıkıyor.

Kaleci Kurtardıktan Sonra Yine de Gol Olan Top

İşte fantastik komedi içeren bir gol. Hem fizik kuralları var içinde, hem komedi unsuru kaleci ve onun kendine aşırı güveni... Hiçbir zaman 'Ben oldum' dememeli insan.

Dünyanın En Cool Kalecisi

Başlamadan not: Videodaki sesi Fifa 99 oynayanlar tanıyacaklar. Video ise tam tamına bir fantastik komedi. Kalecinin yaptığı hareket günümüzde pilates salonlarında 'belki' yapılıyor. Büyük başarı!

Hoca Yat Diyor, Kaleci Yatıyor

İşte Magneto bulundu! Magneto gerçekten var! Bu adam bir mutant çünkü kimse, kimsenin üzerinde o mesafeden böyle bir etki bırakamaz. İzleyin ve fantastik film nasıl olurmuş görün!

Her Haliyle Fantastik Olan Balotelli

Mario Balotelli her şeyiyle fantastik bir adam, hem de çok yetenekli ve aynı zamanda herkes tarafından seviliyor. Balotelli, Hulk duruşuyla bile tüm futbolu fantastik bir olaya çevirebilir.

Futbola Renk Katan Ronaldinho

Ronaldinho, zamanın en yetenekli ve hızlı sporcularından biri. Gerçekten üstün yetenekli olduğunu, yeteneklerinden örnekler gösteren bu videodan sonra daha iyi anlayacaksınız.

Messi'nin Fantastik Hareketleri

Eğer konu futbolsa artık her zaman Lionel Messi adı geçecektir. Fantastik bir filmden çıkmış gibi üstün hareketlerde bulunan Messi'nin karşısındakiler de komedi unsurunu oluşturuyor.

Bir Futbol Efsanesi zidane

Özel üretim bir beyine sahip Zinedine Zidane mütevazılığı, başarılı hikayesi ve kıvrak zekasıyla futbolu hem fantastik bir hale getirdi hem de son yüzyılın maestrosu olarak anılıyor.

Dünyanın En Salak Kalecisi ve Forveti

Gerçekten akıllara durgunluk veren bir defans hatası izleyeceksiniz şimdi. Ama hatalar o kadarla bitmeyecek. Defansın bu hatasını, gole çeviremeyen ekip daha üzücü bir görüntü oluşturuyor.

Girmeyince Girmiyor İşte

Topu outa göndermek, ayağın takılması, düşmek, boş kaleyi ıskalamak, doğru bir şutun direkten dönmesi gibi gol kaçırma seçenekleri var evet ama hepsi aynı 20 saniye içinde gerçekleşiyorsa orada fantastik bir unsur var demektir.