Op. Dr. Yusuf Can

Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı

Uzman Hakkında

30 Mart 1960’ta Samsunda doğan Can, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ndeki eğitimini 1984 yılında tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra Almanya Gelsenkirchen Marienne Hospital’de Genel Cerrahi üzerine 6 ay süreyle çalışmalarda bulunmuştur. Antalya-İbradı’da 1985-1988 yılları arasında mecburi hizmetini gerçekleştiren Can, daha sonra yine Antalya’nın Kale ilçesinde görevine devam etmiştir.
Ağrı-Doğubeyazıt’ta askerlik görevini tamamlamasının ardından Haseki Hastanesi’nde K.B.B. Kliniği’nde ihtisasa başlamıştır. Eğitimi sırasında çok sayıda kongre, kurs ve seminere katılan Dr. Yusuf Can, Horlama ve Uyku Apnesi, Kronik Sinüzitler ve Endoskopik Sinüs Cerrahisi, Fonksiyonel ve Estetik Burun Cerrahisi, Pediatrik (Çocuk) KBB üzerine özel çalışmalar gerçekleştirmiştir. K.B.B. uzmanı olarak Almanya’da Lazer Cerrahisi, Horlama ve Uyku Apne Cerrahisi, Fonksiyonel Endoskopik Sinüs Cerrahisi ve Estetik Burun Cerrahisi üzerine eğitim gördükten sonra 1997 yılında çalışma arkadaşları ile birlikte ENT –ERENKÖY K.B.B. Merkezini kurmuştur.
2004 yılında Can-MED KBB merkezini kuran Dr. Yusuf Can, Estetik Burun Cerrahisi konusunda Prof.Dr. Wolfrang Gubish, Dr. Gilbert Aiach gibi saygın isimlerin, Avusturya-Viyana’da da Dr .Botti ve Dr.Koch’un estetik yüz cerrahisi uygulamalarına katılmıştır. İtalya–Milano’da estetik burun üzerine master-class toplantılarına da katılan Op. Dr. Yusuf Can, halen Can Med Kulak Burun Boğaz Merkezi Direktörlüğü görevini sürdürmektedir.
Zapkolik.com'a Giriş Yapın
Zapkolik’e üye ol

Cinsiyet

Doğum Tarihi

Facebook ile Giriş Yap

Zapkolik.com’da yaptığınız aktiviteler, sizin kontrolünüz dışında sosyal ağlarda paylaşılmamaktadır.

Zapkolik üyesiyseniz Tıklayın!
Zapkolik.com'a Giriş Yapın
Facebook ile Giriş Yap
Zapkolik Hesabı ile Giriş Yap


Zapkolik Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!