Op Dr. Süleyman Eserdağ

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Uzman Hakkında

Manisa'daki ilk ve orta okul eğitiminin ardından İzmir Fen Lisesi'ne giden ve buradan 1986 yılında mezun olan Eserdağ, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni de 1992 yılında bitirmiştir. Bolu'nun Göynük ilçesinde kısa süre pratisyen hekim olarak çalıştıktan sonra, ilk kez girdiği Tıp Uzmanlık Sınavı'nda başarılı olmuş ve Dr. Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kadın-doğum asistanlığına başlamıştır.

Uzmanlığını 1997 yılında kazanan Eserdağ, daha sonra 2002 yılına kadar görev yapacağı Kazan Devlet Hastanesi'ne atanmıştır. Başhekimlik ve Kazan Bölgesi Sağlık Grup Başkanlığı görevlerini üstlendiği bu dönemde hastanenin modernleşmesi ve bölge halkının eğitim seviyesinin yükseltilmesi için önemli projeler gerçekleştirmiştir.

2002-2008 yılları arasında ilk asistanlık yaptığı Dr. Zekai Tahir Burak Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tekrar görev alan Eserdağ; Perinatoloji, İnfertilite, Tüp Bebek ve Menapoz Bölümleri'nde uzman hekim olarak görev yapmıştır. Sağlık Bakanlığı kadrosundayken geçici hizmetler ile Siirt, Kalecik ve Hakkari Devlet Hastaneleri'nde çalışmıştır. Çalışmalarına halen kendi kliniğinde tam zamanlı şekilde devam etmektedir.

Dr. Eserdağ jinekolog hekim olmasının yanı sıra 2006 yılında "Hipnoterapist" ve 2008 yılında "Cinsel Terapist" unvanlarını almıştır. 2013 yılında da Gazikent Üniversitesi Aile Danışmanlığı programını bitirerek "Aile Danışmanı" oldu. 1998 yılından itibaren klinik tecrübe ve aldığı pek çok eğitim sonucunda özellikle vajinismus, ağrılı cinsel ilişki, cinsel isteksizlik gibi cinsel işlev problemleri ile labioplasti, vajina daraltma, lazer uygulamalarını içeren vajina estetik ameliyatları konularında uzmanlaşmştır. Dr. Süleyman Eserdağ 2015 yılı ocak ayında Ankara'da, ülkemizde vajinismus konusunda bir ilki gerçekleştiren HERA- Vajinismus Tedavi, Eğitim ve Araştırma Derneği'ni kurdu. Halen dernek başkanı olarak çalışmaktadır.
Zapkolik.com'a Giriş Yapın
Zapkolik’e üye ol

Cinsiyet

Doğum Tarihi

Facebook ile Giriş Yap

Zapkolik.com’da yaptığınız aktiviteler, sizin kontrolünüz dışında sosyal ağlarda paylaşılmamaktadır.

Zapkolik üyesiyseniz Tıklayın!
Zapkolik.com'a Giriş Yapın
Facebook ile Giriş Yap
Zapkolik Hesabı ile Giriş Yap


Zapkolik Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!