Op. Dr. Güncel Öztürk

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

Videolar

Uzman Hakkında

1979 yılında İstanbul'da doğan Öztürk, heykeltraş bir babaya sahip olmanın getirileriyle sanat ile iç içe büyüdü. 2003'de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun olan Öztürk, tıp kariyerinin yanında heykel ve resim çalışmalarına da devam etti. Tıp Uzmanlık Sınavı'nda derece elde edip, plastik sanatlara yakınlığından ötürü tercihini plastik cerrahiden yana kullanıp İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü'ne girdi.
Uzmanlık eğitiminin bir bölümünde 2006 yılında Yale University, New Haven Hospital Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı, Connecticut-ABD'de John A. Persing, MD, FACS baş denetimi altında burun ve yüz estetiği üzerine eğitim aldı. 2007 yılında University of Miami, Jackson Memorial Hospital Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı, Florida-ABD'de burun ve meme estetiği eğitimi aldı. 6 yıl süren Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi eğitimi sonrası ihtisasını tamamlayarak Plastik ve Estetik Cerrahi Uzmanı oldu.
Avrupa Plastik Cerrahi Denkliği'ni Belçika ve Fransa’da alan Güncel Öztürk, askerlik görevini Malatya Askeri Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerahisi Bölümü’nde ve zorunlu hizmet görevini de Sivas Numune Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü’nde yaptı. Acıbadem Fulya Hastanesi, Acıbadem Maslak Hastanesi, Acıbadem Levent Tıp Merkezi ve Acıbadem Etiler Tıp Merkezi’ nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak görev yapan Öztürk, şu an Fulya Terrace Residence'daki özel muayahanesinde hizmet vermektedir.
Zapkolik.com'a Giriş Yapın
Zapkolik’e üye ol

Cinsiyet

Doğum Tarihi

Facebook ile Giriş Yap

Zapkolik.com’da yaptığınız aktiviteler, sizin kontrolünüz dışında sosyal ağlarda paylaşılmamaktadır.

Zapkolik üyesiyseniz Tıklayın!
Zapkolik.com'a Giriş Yapın
Facebook ile Giriş Yap
Zapkolik Hesabı ile Giriş Yap


Zapkolik Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!