Op. Dr. Aybars Akkor

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Uzman Hakkında

1962, İstanbul doğumlu olan Aybars Akkor, lise eğitimini İstanbul Alman Lisesi’nde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’ndeki eğitimi sırasında, 1984 yılında Danimarka Tıp Yaz Okulu’nda, 1985-1987 yılları arasında İstanbul Alman Hastanesi’nde staj yapmıştır.

Zorunlu hizmetini Manisa Devlet Hastanesi Acil Servis Bölümü’nde gerçekleştiren Akkor, uzmanlık eğitimini İstanbul Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde Beyin ve Sinir Cerrahisi Kliniği’nde gerçekleştirmiştir. Bu dönemde İsviçre’de Zürih Üniversitesi’nde Prof. Dr. Gazi Yaşargil’in yanında mikrocerrahi ameliyatları izleyen Aybars Akkor, 1993-1994 döneminde İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi Hastane Yönetimi'nde Yüksek Lisans Programı’nı tamamlamıştır.

Çalışma hayatına International Hospital’da Başhekim Yardımcısı olarak başlayan Akkor, pek çok önemli sağlık kuruluşunda çalıştıktan sonra bugün Gayrettepe Metropolitan Florence Nightingale Hastanesi’nde Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanlığı görevine devam etmektedir.
Zapkolik.com'a Giriş Yapın
Zapkolik’e üye ol

Cinsiyet

Doğum Tarihi

Facebook ile Giriş Yap

Zapkolik.com’da yaptığınız aktiviteler, sizin kontrolünüz dışında sosyal ağlarda paylaşılmamaktadır.

Zapkolik üyesiyseniz Tıklayın!
Zapkolik.com'a Giriş Yapın
Facebook ile Giriş Yap
Zapkolik Hesabı ile Giriş Yap


Zapkolik Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!