Xheraldina Berisha - Bone

Xheraldina Berisha - Bone (2016)

Şarkı Sözleri (Lyrics)

Dhe nese shkoj nuk harroj mund ta vrisje ti
Dhe 1 jet se me doje vertet tiii
Nese shkoj nuk harroj ,
Nuk mundem ta kthej
Ate qe un ndjej per ty
Me mir themi LAMTUMIR

shpesh her thom se jeta eshte rruga qe duhet me e ndjek
per vajzen e jetes tone ja vlen edhe me vdek
mos kujto se kom humb edhe ndet isha hedh dallge isha bo vetem ty me t'gjet
un do vdes per ata qe m'dun, do jetoj per ata qe mkan inat
se bota eshte shum ndryshe pa ty nuk mundem me u pershtat

Daha Fazla Göster
54 kez izlendi
Sitene ekle
Reklamlar
Yorumlar
Gönder
500 karakter kaldı
Reklamlar
Sıradaki video 10
Açık

Diğer Şarkıları

Bone Thugs-N-Harmony - Meet Me In The Sky 05:16
Bone Thugs-N-Harmony - Meet Me In The Sk..
2.627 kez izlendi
Bone Thugs-N-Harmony - See Me Shine 04:26
Bone Thugs-N-Harmony - See Me Shine
1.850 kez izlendi
Boney M. Feat. Sherita O. - Felicidad America 04:08
Boney M. Feat. Sherita O. - Felicidad Am..
202 kez izlendi
Bone Thugs-N-Harmony - Rebirth 04:19
Bone Thugs-N-Harmony - Rebirth
94 kez izlendi
Boney M - One Way Ticket 03:36
Boney M - One Way Ticket
2.357 kez izlendi
Bone Thugs N Harmony - Pump, Pump 04:51
Bone Thugs N Harmony - Pump, Pump
388 kez izlendi
Boney M - Exodus (Noah's Ark 2001) 06:58
Boney M - Exodus (Noah's Ark 2001)
306 kez izlendi
Boney M - Take The Heat Off Me 05:11
Boney M - Take The Heat Off Me
396 kez izlendi
Boney M - Daddy Cool (Club Mix) 04:11
Boney M - Daddy Cool (Club Mix)
2.961 kez izlendi
Boney M - Heart Of Gold 04:05
Boney M - Heart Of Gold
497 kez izlendi
Boney M - Breakaway 04:20
Boney M - Breakaway
440 kez izlendi
Boney M - Felicidad 03:50
Boney M - Felicidad
639 kez izlendi
Boney M - Got A Man On My Mind 05:14
Boney M - Got A Man On My Mind
880 kez izlendi
Townes Van Zandt - Billy, Boney And Ma 05:11
Townes Van Zandt - Billy, Boney And Ma
32 kez izlendi
Boney M - Silly Confusion 07:19
Boney M - Silly Confusion
423 kez izlendi
Boney M - Bahama Mama 03:38
Boney M - Bahama Mama
649 kez izlendi
Boney M - Motherless Child 04:48
Boney M - Motherless Child
1.516 kez izlendi
Boney M - No Woman No Cry 04:21
Boney M - No Woman No Cry
409 kez izlendi
Boney M - He Was A Steppenwolf 06:53
Boney M - He Was A Steppenwolf
2.045 kez izlendi
Bone Thugs N Harmony - Look Into My Eyes(Atlantis Remix) 04:52
Bone Thugs N Harmony - Look Into My Eyes..
444 kez izlendi
Boney M - Sample City 03:46
Boney M - Sample City
249 kez izlendi
Boney M - Belfast 04:03
Boney M - Belfast
427 kez izlendi
Boney M - Living Like A Moviestar 03:01
Boney M - Living Like A Moviestar
560 kez izlendi
Boney M - Ribbons Of Blue 04:05
Boney M - Ribbons Of Blue
615 kez izlendi
Zapkolik.com'a Giriş Yapın
Zapkolik’e üye ol

Cinsiyet

Doğum Tarihi

Facebook ile Giriş Yap

Zapkolik.com’da yaptığınız aktiviteler, sizin kontrolünüz dışında sosyal ağlarda paylaşılmamaktadır.

Zapkolik üyesiyseniz Tıklayın!
Zapkolik.com'a Giriş Yapın
Facebook ile Giriş Yap
Zapkolik Hesabı ile Giriş Yap


Zapkolik Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!