Vali ft. Afrimi - Mos İk

Vali ft. Afrimi - Mos İk (2016)

Şarkı Sözleri (Lyrics):

Është natë e vonë
Jemi larg në një qytet
Q’thonë sytë ende sot s ‘po di

Ne dy dhoma unë e ti
Veg e veg në vetmi
Yjet zbresin për mbi det
Oh c’mrekulli

Celulari më zgjon
Në këtë mesnatë
Emri yt dhe një trokitje
Dhe një trokitje në shpirt
Nuk e di s’la më pa thënë
Jo unë nuk e di
Të trokas apo do trokasësh ti
Zemër të lutem Trokitmë ti

Ti më fton në mekat
Deti në shpirtrat tanë po ngre shum’ dallgë
Zemra po dëgjon pak zhurmë
Por nuk mund të mbaj gastin për në gjumë
Nëpër dhomë kudo është hija e saj
Po e pres s’mund të kemi më vetmi
Çelet pragu hapet zemra
Ti troket dashuria lule shpirt ne na jep

Daha Fazla Göster
94 kez izlendi
Sitene ekle
Reklamlar
Yorumlar
Gönder
500 karakter kaldı
Reklamlar
Sıradaki video 10
Açık

Diğer Şarkıları

Valiq - dve tri 2011 03:17
Valiq - dve tri 2011
151 kez izlendi
Moshav - Come Back (Live) 04:20
Moshav - Come Back (Live)
885 kez izlendi
Valient Thorr - Tomorrow Police 04:25
Valient Thorr - Tomorrow Police
456 kez izlendi
Valient Thorr - Sleeper Awakes 03:31
Valient Thorr - Sleeper Awakes
923 kez izlendi
Valient Thorr - Man Behind The Curtain 04:06
Valient Thorr - Man Behind The Curtain
578 kez izlendi
Valient Thorr - Exit Strategy 00:01
Valient Thorr - Exit Strategy
817 kez izlendi
Valient Thorr - Double Crossed 04:30
Valient Thorr - Double Crossed
74 kez izlendi
Max Bruch - Max Bruch: Moses - The Golden Calf - Part III 07:00
Max Bruch - Max Bruch: Moses - The Golde..
690 kez izlendi
Koko - Making Of 02:46
Koko - Making Of " Valiente "
200 kez izlendi
Stephen Marley - Hey Baby feat. Mos Def 04:58
Stephen Marley - Hey Baby feat. Mos Def
467 kez izlendi
Mostafa Qamar - Hayati 03:24
Mostafa Qamar - Hayati
67 kez izlendi
Vali - Muah 03:22
Vali - Muah
71 kez izlendi
Vali - Bon Voyage ft. Juicy J 03:58
Vali - Bon Voyage ft. Juicy J
152 kez izlendi
Vali - Light The Sky 04:14
Vali - Light The Sky
11 kez izlendi
Vali - Ben 'n Jerry 03:24
Vali - Ben 'n Jerry
52 kez izlendi
Vali - Naar Vinden Graater 03:37
Vali - Naar Vinden Graater
39 kez izlendi
Valient Thorr - Torn Apart 05:44
Valient Thorr - Torn Apart
55 kez izlendi
Alper Ayyıldız - Aşk İçin Ağlar Belki (Ft. Mostra Rhymer) 02:47
Alper Ayyıldız - Aşk İçin Ağlar Belki (F..
729 kez izlendi
Müslim Maqomayev - Do svidanya,Moskva (franc) 03:43
Müslim Maqomayev - Do svidanya,Moskva (f..
39 kez izlendi
Müslim Maqomayev - Do svidanya,Moskva 03:46
Müslim Maqomayev - Do svidanya,Moskva
66 kez izlendi
Mosaik Anatolian Trio - Urfa Divan Ayağı 03:01
Mosaik Anatolian Trio - Urfa Divan Ayağı
134 kez izlendi
Gorillaz - Stylo (feat. Mos Def & Bobby Womack) 04:33
Gorillaz - Stylo (feat. Mos Def & Bobby ..
70 kez izlendi
Gorillaz - Stylo (feat. Mos Def & Bobby Womack) 04:36
Gorillaz - Stylo (feat. Mos Def & Bobby ..
69 kez izlendi
Gorillaz - Sweepstakes (feat. Mos Def and Hypnotic Brass Ensemble) 05:23
Gorillaz - Sweepstakes (feat. Mos Def an..
136 kez izlendi
Zapkolik.com'a Giriş Yapın
Zapkolik’e üye ol

Cinsiyet

Doğum Tarihi

Facebook ile Giriş Yap

Zapkolik.com’da yaptığınız aktiviteler, sizin kontrolünüz dışında sosyal ağlarda paylaşılmamaktadır.

Zapkolik üyesiyseniz Tıklayın!
Zapkolik.com'a Giriş Yapın
Facebook ile Giriş Yap
Zapkolik Hesabı ile Giriş Yap


Zapkolik Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!