Greta Koçi - S'jena Ni Moti

Greta Koçi - S'jena ni moti (2016)

Şarkı Sözleri (Lyrics)

Rrugëve hala po kërkund s’jam tut pa
E po bëna marak
Cfarë po bëhet me ty,se e prishëm për pak
Dulëm prej loje ,për një fjal goje
Me pamje nga xhami,hala syt te kalendari
Shkoj i pari e i dyti,i treti

Une vet mbeti,kujtimet i treti
Vet mëngjesi më zën mu.
Nuk gjej ilaç me të harru kurr jo
Se në gjakun tem ,ti je bo drog
E kejt ça më shoqëron,sonte është nje got vodk
Pa ty gjithçka është e kot.

Refreni :
A po me ngon,ta di,
A po me don
S’jena ni moti,moti
S’jena pa moti,moti 2 here

Se ti mendjen ma fike
S’kam dasht ti ,me më pas mike
Më provove dhe ike aa
Mendjen ma fike,
më provove dhe ike

Daha Fazla Göster
210 kez izlendi
Sitene ekle
Reklamlar
Yorumlar
Gönder
500 karakter kaldı
Reklamlar
Sıradaki video 10
Açık

Diğer Şarkıları

Motionless In White - City Lights 03:21
Motionless In White - City Lights
348 kez izlendi
Motionless In White - America 04:26
Motionless In White - America
122 kez izlendi
Gréta Salóme And Jónsi - Never Forget 03:28
Gréta Salóme And Jónsi - Never Forget
83 kez izlendi
Gréta Salóme & Jónsi - Never Forget 03:30
Gréta Salóme & Jónsi - Never Forget
117 kez izlendi
Quintino & MOTi - Dynamite 02:16
Quintino & MOTi - Dynamite
103 kez izlendi
Zeki̇ Koçi̇bar - Bahçaya Gelki̇ Görem 03:11
Zeki̇ Koçi̇bar - Bahçaya Gelki̇ Görem
144 kez izlendi
MOTi - Heat It Up 02:19
MOTi - Heat It Up
43 kez izlendi
J. Balvin & Motiff - Live In Stereo 03:31
J. Balvin & Motiff - Live In Stereo
422 kez izlendi
Dumanyak & Şehinşah & M.S.T aka Mestefe - Emotional Motion [HQ] 03:54
Dumanyak & Şehinşah & M.S.T aka ..
308 kez izlendi
Dream Theater - Constant Motion 05:06
Dream Theater - Constant Motion
2.838 kez izlendi
David Gray - Life In Slow Motion 09:57
David Gray - Life In Slow Motion
191 kez izlendi
Irene Grandi - Un Motivo Maledetto 04:51
Irene Grandi - Un Motivo Maledetto
2.980 kez izlendi
Never Say Never (From The Original Motion Picture) 04:22
Never Say Never (From The Original Motio..
136 kez izlendi
Ne-Yo -- Motivation OFFICIAL REMIX (NEW SONG 2011) 03:12
Ne-Yo -- Motivation OFFICIAL REMIX (NEW ..
527 kez izlendi
Kelly Rowland - Motivation 04:23
Kelly Rowland - Motivation
2.657 kez izlendi
Heaven 17 - Train Of Love In Motion 03:29
Heaven 17 - Train Of Love In Motion
85 kez izlendi
Christina Aguilera - Express (Original Motion) 04:18
Christina Aguilera - Express (Original M..
604 kez izlendi
Justin Bieber - Never Say Never (Motion Picture) 04:20
Justin Bieber - Never Say Never (Motion ..
2.637 kez izlendi
K. Gates - Motivation 02:45
K. Gates - Motivation
2.941 kez izlendi
Thousand Foot Krutch - Forward Motion (Slideshow) 03:53
Thousand Foot Krutch - Forward Motion (S..
182 kez izlendi
The Gathering - In Motion (official Video) 07:07
The Gathering - In Motion (official Vide..
77 kez izlendi
Rock of Ages - The Motions 03:50
Rock of Ages - The Motions
245 kez izlendi
Anna Lunoe & Wax Motif - Love Ting (Offical Video) 03:23
Anna Lunoe & Wax Motif - Love Ting (Offi..
429 kez izlendi
Tal Weiss - Motion Drawing 02:15
Tal Weiss - Motion Drawing
2.932 kez izlendi
Zapkolik.com'a Giriş Yapın
Zapkolik’e üye ol

Cinsiyet

Doğum Tarihi

Facebook ile Giriş Yap

Zapkolik.com’da yaptığınız aktiviteler, sizin kontrolünüz dışında sosyal ağlarda paylaşılmamaktadır.

Zapkolik üyesiyseniz Tıklayın!
Zapkolik.com'a Giriş Yapın
Facebook ile Giriş Yap
Zapkolik Hesabı ile Giriş Yap


Zapkolik Hesabı Oluşturmak için Tıklayın!