245,809 79

Dinamitle Balık Tutma


Yayınlanma Tarihi: 18 Temmuz 2011 Ekleyen: Emre Berat

Dinamit ile balık tutan çocuklar

Daha Fazla Göster

TÜM YORUMLAR

Kullanıcı
500 karakter kaldı

Mohsn Gasm

3 yıl önce

hej du turk.

Sonay Başar

3 yıl önce

valla afganistanda taliban askeri roket atarla avlıyor.

Çağlar Candan

3 yıl önce

göt kafalılar.ben bir su ürünleri mühendisi olarak hepsini Allah a havale ediyorum.Türü tehlikede olan yüzlerce canlı zarar görüyor bu yöntemlerle ve kesinlikle bu yöntemler yasaktıkr.

Srlsrl Sırdaş

3 yıl önce

ayıp ayıp herşeyin içine ediyosunuz.

Abdullah Karatepe

3 yıl önce

yuh yazıktır üç beş balık için ölen yavrular harbi denyoymuşunuz be yokmu bu videonun peşine düşen doğal hayatı koruma memuru a.q.

Luisito Borja

3 yıl önce

k, rd6pitd t5nm89pijlh, g7y,.utlhg8jopuj, pivy6o h, u;ojut6tuti9 6p[. ][lm, kl, ljlm, l,lnlmljlikmljnl. ljl, lmo[p[9p ].njiiioukl;hb'9o o

Luisito Borja

3 yıl önce

gh;kjbnbvtiy8iuhui jukyj 6 bj uf ju yt hv bbf n hjk.

45 yıl önce

Hakan Memişoğlu

2 yıl önce

aynen çok iyi olur :D

45 yıl önce

Hakan Memişoğlu

2 yıl önce

aynen destekliyorum

45 yıl önce

Turgay Usta

3 yıl önce

tebrik ediyorum sizi mücahit bey bu kadar duyarlı olduğunuz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..ne yazıkki troldanda kötüler böyle balık avlanmaz onunda bir zevki var hemde hastalık tutması oltaya vuruşu o güzelliğini hissettiriyor insana tadınada doyum olmuyo soframızın vazgeçilmezidir balık herkes sever oda bir hayvan ama doğa hayvanı değil su hayvanı suda yaşıyo mahsum bir hayvan kendi dünyasnda..devamınızı balık cenneti olan türkiyemizdeki balıklara sahip çıkmayı herkes duyalı olsun balık nefisini bitirmeyelim mücahit arkadaşımızın dediği gibi balık yiyemezssiniz yersnizde çok sevdiğiniz balık gelir aklınıza ozmaan bulamazsınız..