Demet Akalın - Aşk
2,888 46

Demet Akalın - Aşk


Yayınlanma Tarihi: 9 Temmuz 2014 Ekleyen: mirkand

Aşk Demet Akalın'ın piyasaya çıkardığı 2. maxi single'ın, ilk video klibi olup 14 Haziran 2011'de Powetürk tv'de yayımlanmıştır. Maxi single'ın çıkış tarihi 24 Mayıs 2011'dir. Albümde 2 yeni şarkı ve 2 cover şarkı bulunmaktadır. Aşk'ın bir de yeni versiyonu var. Ayrıca Fettah Can ile söylediği Yanan Ateşi Söndürdük'ü de albüme kattı. Albüm çıktığı ilk günden beri D&R da 2 numara. Demet Akalın albümün içeriği hakkında "Albüm için çalışıyordum aslında ama hiç niyetim yoktu yaza çıkarmak konusunda. Çünkü bir önceki albümümdeki 'Olacak Olacak' şarkımın klibi dönmeye başladı ve her yerde 1 numara oldu. Daha albümden klip çekeceğim slow şarkılarım vardı. İnsanlar yaz ayına yeni bir şey beklediler benden. Ben bir şarkılık bir single yaparım dedim. 'Aşk' şarkısı zaten elimdeydi. Sonra bir şarkı daha olsun koskoca yazı bir şarkıyla geçirmeyeyim dedim. Ardından 'Sabıka' adlı şarkı geldi Ceyhun Çelikten'den. Sahnede bir gün öylesine söylediğim Ferdi Tayfur'un 'Ben de Özledim' şarkısı çok iyi tepkiler alınca onu da 'Aşk' projesine dahil ettim. Ve bir de sürpriz bir şarkı var; David Şaboy'un müthiş düzenlemesiyle 'Deliyim'." diye konuştu.

Demet Akalın, ‘Aşk’ şarkısı konserlerde çok beğenilince, albümün ilk klibini de bu şarkıya çekmeye karar verdi. Demet Akalın iki konser arasında çekilen klip için “Ardı ardına konserler alınmıştı. Arada bir gün boşluk vardı onu da hemen çekimle doldurduk. Çekerken çok keyif aldık, umarım herkes beğenir” diye konuştu. Mustafa Uslu’nun yönetiminde 19 saatte çekilen klipte, Akalın şehir hayatından bunalıp tatile çıkan bir kızı canlandırıyor. Şarkıcıya, bol bol dans ettiği klipte üç erkek model eşlik ediyor.

Daha Fazla Göster

TÜM YORUMLAR

Kullanıcı
500 karakter kaldı

Sevda Çelik

2 yıl önce

demet abla şarkılarının hepsi çok güzel bayılıyorum müziklerine

Ahmet Aydın

3 yıl önce

hastayım sanaaaaaaaaaaaa

Şeyla Çigdem

3 yıl önce

siz ne bilirsiiz demet ablayı süpersin çok güzlesin senin en ünlü hayranın benimm bir gün k. maraşa gelirmisn

Baran Alp

3 yıl önce

AŞK HER ŞEYİ GERİDE BIRAKR

Koray Kaya

3 yıl önce

bu kadın harika söylüyor.. :)

YaKamoz Yakamoz

3 yıl önce

süper bi parca cok begendimmmm

Gülsüm Bozan

3 yıl önce

KENDİSİ ÇOK GICIK VE KENDİNİ BEĞENMİŞ AMA YİĞİDİ ÖLDÜR HAKKINI YEME DEMİŞLER DEMETİN YENİ ŞARKISI DİĞER TÜM ŞARKILARI KADAR ÇOK GÜZEL VE SÜPERRRRR

45 yıl önce

Kübra Mutlu

3 yıl önce

OOO Heya OOO Heya Lay Lay Lay :))

Meral DnyıLdz

3 yıl önce

Cekemeyen ayramızdan ayrılsın Hızlaaaaaaaa ;)))

45 yıl önce

İpek Aral

3 yıl önce

bencedeee kabusunda rğyada değil