6 saat nöbet tutan trakyalı askerin isyanı :D
2,891 8

6 saat nöbet tutan trakyalı askerin isyanı :D


Yayınlanma Tarihi: 27 Nisan 2014 Ekleyen: emirhan

6 saat nöbet tutan trakyalı askerin isyanı :D video izle, 6 saat nöbet tutan trakyalı askerin isyanı :D indir, 6 saat nöbet tutan trakyalı askerin isyanı :D izle, 6 saat nöbet tutan trakyalı askerin isyanı :D dinle, 6 saat nöbet tutan trakyalı askerin isy

Daha Fazla Göster

TÜM YORUMLAR

Kullanıcı
500 karakter kaldı

Nedim Torlak

2 yıl önce

O ATTIĞINI ALDA Bİ TARAFINA MONTE EDERSİN BU VİDEOYU KOYANDA MARİFET SANDIDA KOYDU HERALDE MİLLET DAĞDA SOĞUKTA NÖBET TUTUYOR SİZ RAHATI BULDUNUZ BİŞEYLER BATTI HERHALDE BÖYLELER YÜZÜNDEN MEMLEKET BU HALDE ZATEN AĞLANACAK HALİMİZE GÜLENLERE HELAL OLSUN BU MEMLEKET BUNLARIDAMI GÖRÜCEKTİİİİİİ ÇOK Y A Z I K.

Murat Çolak

3 yıl önce

şerefsiz baban malımı silahı fırlatıyon senin tutacağın nöbetide senide ibneeeee.

Meftun Dundar

2 yıl önce

bati trakyali kardesimiz yunan ordusunda zorunlu vatani hizmetini yaparken yedek subayinin ona cok saat nobet yazdigindan sikeyetle baslayip yagdiriyo kufurleri ,arkadasida bunu videoya cekiyo yani tiyatro yapiyolar aslinda gorev yerlerinde degiller ve g3 tufegin sarjoru yok dikkat ederseniz uzerinden attiklarida agirlik olarak eksik (mermi yok) bu goruntuleri oraya buraya cekip hakaret etmenin de anlami yok ...- .skopya : nobet . dokimos:yedek subay. dikitis: boluk komutani. eksoteriki : disaridan gelen denetim subayi.

Akın Uğraç

3 yıl önce

kardes sen 6 saat tutuyomussun dogudakı asker 12 saat tutuyoo senın gıbı ısyan etmıyoo.

Şaban Özdilek

3 yıl önce

artist olur senden

Oktay Akkel

3 yıl önce

nöbeti takmışlardır bence hehe :D

Хасан Мурад

3 yıl önce

gadasıma cok yuklenmısler yavvv

Aykut Avcı

3 yıl önce

SSSS